Pilski Dzień Turystyki

Dni Turystyki, jak i kierunek Turystyka i Rekreacja na naszym wydziale rosną w siłę każdego roku. Z tego też miejsca niezwykle miło nam poinformować, iż również miasto Piła doczekało się swojego wydarzenia w tym roku. Chcemy przedstawić Wam na start program Pilskich Dni Turystyki, które odbędą się dnia 10.04:

Pilski Dzień Turystyki
kiedy: 10.04.2014 r. (czwartek)
gdzie: Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny UAM w Pile, ul. Kołobrzeska 15
informacje: www.dniturystyki.pl
kontakt: Krzysztof Piotrowski, [email protected], 505 090 232

Program:
10:00 – 10:15    Inauguracja Pilskiego Dnia Turystyki
10:15 – 11:45    “Sen na Jawie, czyli oby dalej przez Indonezję”
Karolina Łuczak i Wojciech Chrząstek, obydalej.pl
11:45 – 12:00    przerwa
12:00 – 12:30    Zawód animator czasu wolnego – praca czy wakacje?
Dominika Pucek, Animator Happy Events, Neckermann Polska
12:30 – 13:00    Od studenta do biznesmana – Wyciąg nart wodnych
Mateusz Wojtas, Wakeplace.pl
13:00 – 13:15    przerwa
13:15 – 14:30    Od Sao Paulo, przez Peru i Boliwię, do Rio de Janeiro
Michał Jarnecki
14:30 – 14:45    Zakończenie Pilskiego Dnia Turystyki

Dominika Pucek:
Każdy, kto chociaż raz był na wakacjach w zagranicznym hotelu, na pewno widział nie jednego animatora. Ludzie w kolorowych uniformach, pełni niespożytej energii i uśmiechu, którymi zarażają wszystkich dookoła. Jako turysta myślisz sobie „Niesamowita praca! Nie dość, że spędzasz wakacje w ciepłym kraju cały sezon, to jeszcze Ci za to płacą!”. Kiedyś też tak uważałam:) Animator, to zawód, który albo pokochasz albo znienawidzisz. Zdarzają się tacy, którzy wracają już po 2 tygodniach do domu, jak również osoby, które po 10 latach takiej pracy nie są w stanie jej porzucić i wrócić do rzeczywistości. Mimo ogromnego wysiłku, czasami ekstremalnych i nieprzyjemnych sytuacji oraz rozłąki z bliskimi, ja pokochałam ten zawód. Od 5 lat pracuję dla biura podróży Neckermann Polska, animacji Happy Events. O tym, jak wygląda jeden dzień z życia animatora? Czy trzeba skończyć studia o kierunku turystycznym lub kursy, aby nim zostać? Gdzie można się zgłaszać oraz jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Mam nadzieję, że moje warsztaty przybliżą Wam świat animacji „od kuchni”.

Karolina i Wojtek:
http://obydalej.pl/o-nas/

Mateusz Wojtas:
WakePlace to miejsce stworzone przez absolwenta Turystyki i Rekreacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, dla którego wakeboard stał się życiową pasją.
WakePark w Śremie opiera się na innowacyjnym wyciągu – Systemie 2.0, renomowanej firmy Sesitec, stwarzając doskonałe warunki do uprawiania wakeboardu osobom początkującym, a także doświadczonym zawodnikom. Właściciel firmy Mateusz Wojtas za wkład w turystyczny rozwój regionu śremskiego został nominowany na Człowieka Roku 2013, a sam WakePark wpisano na listę miejsc, które warto odwiedzić w woj. Wielkopolskim.

Dla tych, dla których edycja poznańska nie wystarczy, oraz spragnionych większej dawki turystycznych wrażeń zapraszamy gorąco do Piły! Obiecujemy, że nie będziecie żałować!:)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

/** * @package WordPress * @subpackage Adventure_Journal */ ?>