Jak do nas trafić?

Dni Turystyki odbywają się w budynku Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych
Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Dokładny adres miejsca:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Collegium Geographicum
ul. Dzięgielowa 27, 61-680 Poznań

Współrzędne GPS: φN = 52°27’57,5’’ ; λE = 16°56’28,3’’ 🙂

Jak do nas dojechać?

Komunikacją miejską

  • Dojazd z centrum Poznania:
    Najlepiej wsiąść w tramwaj jadący w kierunku „Osiedle Sobieskiego”, (linie nr 12, 14, 15, 16, 26), a następnie przesiąść się na przystanku „Szymanowskiego” w autobus linii 98 jadący w kierunku os. Różany Potok” (ok. 10 minut jazdy). Należy wysiąść na przedostatnim przystanku – „Osiedle Różany Potok” – tuż przy budynku Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych
    87 – autobus MPK z przystanku „ Kurpińskiego” w kierunku „Os. Różany Potok”. Należy wysiąść na przedostatnim przystanku – „Osiedle Różany Potok” – tuż przy budynku Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych
  • Dojazd z Ronda Śródka:
    67 – autobus MPK z Ronda Śródka (ok. 25 minut jazdy). Należy wysiąść na przystanku „Maków Polnych” i następnie ulicą o tej samej nazwie dojść do Collegium Geographicum (5 minut pieszo)

Samochodem

  • Należy kierować się na północ jadąc ulicą Umultowską, następnie za przejazdem kolejowym, na skrzyżowaniu z ulicą uprzywilejowaną skręcić w prawo w ulicę Dzięgielową i kontynuować jazdę ok.1km aż zobaczymy charakterystyczny budynek z kopułą – Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych. Przy budynku znajduje się obszerny bezpłatny parking.

Rowerem

  • Osoby poruszające się rowerem od tego roku mają ułatwiony dojazd do Collegium Geographicum – powstała nowa ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Dzięgielowej, a przy samym budynku Wydziału znajdują się zadaszone miejsca gdzie można pozostawić rowery.


Wyświetl większą mapę


/** * @package WordPress * @subpackage Adventure_Journal */ ?>