Plecak Wspomnień, czyli Kuba Rydkodym na Dniach Turystyki!

Posted by on 3 Marzec 2015

Pierwszym gościem, którego ujawniliśmy był Michał Słowioczek. Przyszła pora, by poznać kolejnego prelegenta XIII Dni Turystyki. Będzie nim Kuba Rydkodym, który swoje wyprawy opisuje na stronie Plecak Wspomnień. Jego opowieść pt. “Autostopem do Pekinu” będziemy mogli usłyszeć 17 marca o godzinie 15.

Zapraszamy do zapoznania się z postacią Kuby oraz krótkiego opisu jego prelekcji.

Kuba Ryd­ko­dym, uro­dzony w 1990 roku w Sta­lo­wej Woli. Chciałby zoba­czyć cały świat. Fana­tyk auto­stopu. Miło­śnik gór. Ama­tor foto­gra­fii. Back­pac­ker. Przy­mu­szony per­spek­ty­wicz­nym myśle­niem stu­diuje budow­nic­two na kra­kow­skiej AGH. W prze­rwach jed­nak, daje się porwać pasji podró­żo­wa­nia. Marzenia stara się zamieniać we wspomnienia, którymi następnie dzieli się na blogu Plecak Wspomnień. Oprócz relacji z podróży, zamieszcza tam liczne poradniki i artykuły związane z podróżami.

Opis prelekcji:
Autostopem do Pekinu
Autostopem do Pekinu, to niskobudżetowa podróż przez Azję. Pojechałem do Moskwy, skąd wyruszyłem w stronę Bajkału. Tam biwakowałem kilka dni, żeby później odbić na Mongolię – piękną, dziką i zieloną krainę. Potem przeciąłem pustynię Gobi, żeby dotrzeć do Chin. Błąkając się chwilę po prowincji, wreszcie osiągnąłem cel swojej wyprawy – Pekin. A to wszystko wyłącznie autostopem.

Strona Plecak Wspomnień – www.plecakwspomnien.eu

One Response to Plecak Wspomnień, czyli Kuba Rydkodym na Dniach Turystyki!

  1. Kuba

    Hej, obecnie strona plecakwspomnien.eu nie działa. Jest dostępna pod adresem http://www.plecakwspomnien.PL. Dobrze byłoby to zmienić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

/** * @package WordPress * @subpackage Adventure_Journal */ ?>