O Peru, Afryce i Spitsbergenie na XIII Dniach Turystyki

Posted by on 7 Marzec 2015

Pamiętacie młodego podróżnika, który rok temu na Dniach Turystyki opowiadał o swojej wyprawie do Amazonii? Zgadza się, to Emil Witt, który pojawi się na festiwalu również w tym roku. Jego opowieść będzie niejako kontynuacją tej, którą już słyszeliśmy. w 2014 roku Emil jako kierunek podróży obrał sobie Peru i właśnie o tym miejscu opowie nam podczas swojego wystąpienia, które zatytułował “Spirit of the selva – Amazonia vol.2”. Prelekcji Emila będziemy mogli wysłuchać w drugim dniu festiwalu (środa, 18 marca) o godzinie 15.

 
Drugim gościem, którego chcielibyśmy Wam dzisiaj przedstawić jest Szymon Antkowiak (AFRICAN SMILE). Podróże do Afryki to nadal rzadkość, tym bardziej, gdy w taką podróż wyrusza młoda osoba. Pewnie większość z nas kojarzy sobie ten kontynent z biedą, chorobami i smutkiem. Temat Szymona może więc nieco zaintrygować: “”Z uśmiechem przez Czarny Ląd”. Aby się przekonać, jak jest naprawdę wystarczy przyjść w środę, 18 marca o godzinie 18.

 
Jak co roku, jedna z prelekcji należeć będzie do pracowników i osób związanych z naszym wydziałem. Na XIII Dniach Turystyki będziemy mogli usłyszeć opowieść o niesamowitym miejscu, jakim jest Spitsbergen. Prelekcję “Nasz Spitsbergen” wygłoszą prof.UAM dr hab. Grzegorz Rachlewicz, dr Jakub Małecki, mgr Krzysztof Rymer i Tomasz Kurczaba. Wszystkich zainteresowanych tym odległym zakątkiem świata zapraszamy we wtorek 17 marca o godzinie 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

/** * @package WordPress * @subpackage Adventure_Journal */ ?>