Mieczysław Bieniek wystąpi na tegorocznych Dniach Turystyki!

Posted by on 8 Luty 2012

mieczysław bieniek na dniach turystykiKolejnym potwierdzonym gościem X Dni Turystyki jest Mieczysław Bieniek- emerytowany górnik strzałowy oraz zapalony podróżnik.

Zasłynął on swoją spontaniczną podróżą do Indii, gdzie poleciał nie mówiąc słowa rodzinie, nie zabierając ze sobą map, przewodników, nie znając języka oraz bez… pieniędzy.

Impulsem, który natchnął go do tego niecodziennego wyczynu była diagnoza lekarska, najgorsza jaką może usłyszeć górnik- wykryto u niego pylicę. Od tego momentu życie Mieczysława Bieńka wywróciło się do góry nogami. Wbrew chorobie i wszystkim przeciwnościom, postanowił zmienić swoje życie. 

Aby zmierzyć się ze swoimi słabościami, kupuje bilet lotniczy za ocean. Wybór pada na Indie. Ta decyzja staje się przełomem w jego życiu. Od tamtego czasu autor bestsellerowej książki “Hajer jedzie do Dalajlamy” odwiedził niemal wszystkie kontynenty, z każdego wywożąc mnóstwo wspomnień, przygód oraz anegdot, którymi zasypuje czytelników swej książki oraz słuchaczy na pokazach.

Mieczysław Bieniek zabierze nas w świat egotycznych i dalekich Indii oraz opowie nam o swoich niezliczonych przygodach, które przeżył podczas swych podróży po Azji

Pokaz odbędzie się we wtorek 27 marca o godzinie 20.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

/** * @package WordPress * @subpackage Adventure_Journal */ ?>