Konkurs na studencki pokaz z podróży!

Posted by on 9 Marzec 2014

W tym roku podczas XII Dni Turystyki oddajemy głos studentom!

Jeśli odbyłeś/aś ostatnio ciekawą podróż i chciałbyś/chciałabyś się podzielić swoimi wrażeniami przed szerszą publicznością – MAMY COŚ DLA CIEBIE!

Stań na scenie, na której o swoich podróżach opowiadali m.in. Jacek Pałkiewicz, Tomek Michniewicz, Marek Kamiński czy Aleksander Doba i udowodnij, że student też potrafi!

Nie ważne czy przejechałeś wzdłuż Amerykę Południową, czy pojechałeś w polskie góry autostopem – opowiedz o swoim wyjeździe i pokaż, że chcieć znaczy móc. To konkurs na najciekawszą i najlepiej przedstawioną podróż – liczy się pasja.

Prześlij na adres dniturystyki.konkurs@gmail.com proponowany temat Twojego pokazu, krótki opis podróży (max.1500 znaków ze spacjami) i 4-5 zdjęć do dnia 30 marca 2014.

Spośród nadesłanych prac, wybierzemy trzy najlepsze prezentacje, a ich autorzy będą mogli wystąpić drugiego dnia Dni Turystyki.

W głosowaniu publiczności wyłonimy zwycięzcę, a nagrodą główną jest autorska, godzinna prelekcja w poznańskiej klubokawiarni Głośna w ramach Spotkań Podróżniczych organizowanych przez Sekcję Turystyki i Rekreacji UAM oraz nagrody rzeczowe.

ZAPRASZAMY!

Regulamin i zasady konkursu dostępne są TUTAJ.

konkurs na prezentację podróżniczą

Studenci, dajcie o sobie znać! 🙂 /fot. http://www.pinterest.com/pin/197595502375178846/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

/** * @package WordPress * @subpackage Adventure_Journal */ ?>